Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Киевской городской клинической больнице N 1 на Харьковском шоссе, 121 в Дарницком районе г. Киева для реконструкции с достройкой корпусов больницы, нежилых помещений, эксплуатации и обслуживания зданий и сооружений больницы

Киевский городской совет
План, Решение от 10.11.2011 № 624/6860

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 624/6860

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київській міській клінічній лікарні N 1 на Харківському шосе, 121 у Дарницькому районі м. Києва для реконструкції з добудовою корпусів лікарні, нежитлових приміщень, експлуатації та обслуговування будівель і споруд лікарні

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Київській міській клінічній лікарні N 1 (ідентифікаційний код 01981738) щодо відведення земельної ділянки на Харківському шосе, 121 у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київській міській клінічній лікарні N 1 на Харківському шосе, 121 у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 9,83 га в постійне користування для реконструкції з добудовою корпусів лікарні, нежитлових приміщень, експлуатації та обслуговування будівель і споруд лікарні згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Київській міській клінічній лікарні N 1 у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос