Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка детской клинической больнице N 7 Печерского района г. Киева на ул. Профессора Подвысоцкого, 4-б в Печерском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания зданий и сооружений больницы

Киевский городской совет
План, Решение от 10.11.2011 № 623/6859

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 623/6859

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дитячій клінічній лікарні N 7 Печерського району м. Києва на вул. Професора Підвисоцького, 4-б у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель і споруд лікарні

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою дитячій клінічній лікарні N 7 Печерського району м. Києва (ідентифікаційний код 01993842) щодо відведення земельної ділянки на вул. Професора Підвисоцького, 4-б у Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дитячій клінічній лікарні N 7 Печерського району м. Києва на вул. Професора Підвисоцького, 4-б у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 3,29 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд лікарні згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Дитячій клінічній лікарні N 7 Печерського району м. Києва у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос