Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Устава коммунального предприятия Киевского городского совета "Телекомпанія "Київ" и Редакционного устава коммунального предприятия Киевского городского совета "Телекомпанія "Київ"

Киевский городской совет
Устав, Решение от 10.11.2011 № 600/6836
редакция действует с 22.05.2013

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 600/6836

Про затвердження Статуту комунального підприємства Київської міської ради "Телекомпанія "Київ" та Редакційного статуту комунального підприємства Київської міської ради "Телекомпанія "Київ"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Київської міської ради
 від 22 травня 2013 року N 312/9369

Відповідно до статті 88 Цивільного кодексу України, статті 57 Господарського кодексу України, статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про телебачення та радіомовлення", на виконання рішення Київської міської ради від 14.07.2011 N 379/5766 "Про реорганізацію комунальних підприємств" та з метою затвердження установчих документів комунального підприємства Київської міської ради "Телекомпанія "Київ" Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити Статут комунального підприємства Київської міської ради "Телекомпанія "Київ" згідно з додатком 1.

2. Затвердити Редакційний статут комунального підприємства Київської міської ради "Телекомпанія "Київ" згідно з додатком 2.

3. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) привести свої розпорядження у відповідність до цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики та постійну комісію Київради з питань власності.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

Опрос