Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Киевской городской школе высшего спортивного мастерства на просп. Павла Тычины, 18 в Днепровском районе г. Киева для реконструкции, эксплуатации и обслуживания легкоатлетического манежа КГШВСМ

Киевский городской совет
План, Решение от 27.10.2011 № 522/6758

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 522/6758

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київській міській школі вищої спортивної майстерності на просп. Павла Тичини, 18 у Дніпровському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування легкоатлетичного манежу КМШВСМ

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Київській міській школі вищої спортивної майстерності (ідентифікаційний код 02928114) щодо відведення земельної ділянки на просп. Павла Тичини, 18 у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київській міській школі вищої спортивної майстерності на просп. Павла Тичини, 18 у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 1,57 га в постійне користування для реконструкції, експлуатації та обслуговування легкоатлетичного манежу КМШВСМ згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Київській міській школі вищої спортивної майстерності у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос