Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка средней общеобразовательной школе N 168 - общеобразовательному учебному заведению I - III степеней г. Киева на ул. Озерной, 2 в Оболонском районе г. Киева для обслуживания и эксплуатации зданий и сооружений заведения образования

Киевский городской совет
План, Решение от 27.10.2011 № 517/6753

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 517/6753

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки середній загальноосвітній школі N 168 - загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів м. Києва на вул. Озерній, 2 в Оболонському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель і споруд закладу освіти

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою середній загальноосвітній школі N 168 - загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів м. Києва (ідентифікаційний код 22877838) щодо відведення земельної ділянки на вул. Озерній, 2 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки середній загальноосвітній школі N 168 - загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів м. Києва на вул. Озерній, 2 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 3,93 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель і споруд закладу освіти згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Середній загальноосвітній школі N 168 - загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів м. Києва у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос