Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка средней общеобразовательной школе N 219 - общеобразовательному учебному заведению I - III степеней на просп. Оболонском, 2-б в Оболонском районе г. Киева для обслуживания и эксплуатации зданий и сооружений заведения образования

Киевский городской совет
План, Решение от 27.10.2011 № 516/6752

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 516/6752

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки середній загальноосвітній школі N 219 - загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів на просп. Оболонському, 2-б в Оболонському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель і споруд закладу освіти

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою середній загальноосвітній школі N 219 - загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів (ідентифікаційний код 22877904) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на просп. Оболонському, 2-б в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки середній загальноосвітній школі N 219 - загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів на просп. Оболонському, 2-б в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 2,404 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель і споруд закладу освіти згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Середній загальноосвітній школі N 219 - загальноосвітньому навчальному закладу I - III ступенів у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос