Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка средней общеобразовательной школе I - III степеней N 217 в переул. Полесском, 9 в Дарницком районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания зданий школы

Киевский городской совет
План, Решение от 27.10.2011 № 510/6746

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 510/6746

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки середній загальноосвітній школі I - III ступенів N 217 у пров. Поліському, 9 у Дарницькому районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель школи

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою середній загальноосвітній школі I - III ступенів N 217 (ідентифікаційний код 22875940) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки у пров. Поліському, 9 у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки середній загальноосвітній школі I - III ступенів N 217 у пров. Поліському, 9 у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 1,924 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель школи згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Середній загальноосвітній школі I - III ступенів N 217 у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос