Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка дошкольному учебному заведению N 661 на ул. Приречной, 3 в Оболонском районе г. Киева для обслуживания и эксплуатации зданий и сооружений заведения образования

Киевский городской совет
План, Решение от 27.10.2011 № 509/6745

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 509/6745

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дошкільному навчальному закладу N 661 на вул. Прирічній, 3 в Оболонському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель і споруд закладу освіти

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою дошкільному навчальному закладу N 661 (ідентифікаційний код 22877657) щодо відведення земельної ділянки на вул. Прирічній, 3 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дошкільному навчальному закладу N 661 на вул. Прирічній, 3 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 1,049 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель і споруд закладу освіти згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Дошкільному навчальному закладу N 661 у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос