Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка публичному акционерному обществу "Юнекс Банк" на ул. Почайнинской, 38 (литера "А") в Подольском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания здания банка

Киевский городской совет
План, Решение от 27.10.2011 № 505/6741

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 505/6741

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Юнекс Банк" на вул. Почайнинській, 38 (літера "А") у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі банку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою публічному акціонерному товариству "Юнекс Банк" (ідентифікаційний код 20023569) щодо відведення земельної ділянки на вул. Почайнинській, 38 (літера "А") у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Юнекс Банк" на вул. Почайнинській, 38 (літера "А") у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,07 га в оренду на 1 рік для експлуатації та обслуговування будівлі банку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Публічному акціонерному товариству "Юнекс Банк" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос