Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка государственному архиву Киевской области на ул. Мельникова, 38 в Шевченковском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания здания архива

Киевский городской совет
План, Решение от 27.10.2011 № 504/6740

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 504/6740

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному архіву Київської області на вул. Мельникова, 38 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі архіву

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою державному архіву Київської області (ідентифікаційний код 03494333) щодо відведення земельної ділянки на вул. Мельникова, 38 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному архіву Київської області на вул. Мельникова, 38 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,34 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі архіву згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Державному архіву Київської області у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос