Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка публичному акционерному обществу "Акціонерна компанія "Київводоканал" на ул. Богатырской, 22-б в Оболонском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания насосной станции "Оболонь-2"

Киевский городской совет
План, Решение от 27.10.2011 № 503/6739

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 503/6739

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" на вул. Богатирській, 22-б в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування насосної станції "Оболонь-2"

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" (ідентифікаційний код 03327664) щодо відведення земельної ділянки на вул. Богатирській, 22-б в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" на вул. Богатирській, 22-б в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 2,83 га в оренду на 10 років для експлуатації та обслуговування насосної станції "Оболонь-2" згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

Опрос