Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Святошинскому районному управлению Главного управления МВД Украины в г. Киеве на просп. Победы, 109 в Святошинском районе г. Киева для обслуживания административного здания Святошинского РУ ГУМВД Украины в г. Киеве

Киевский городской совет
План, Решение от 27.10.2011 № 501/6737

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 501/6737

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Святошинському районному управлінню Головного управління МВС України в м. Києві на просп. Перемоги, 109 у Святошинському районі м. Києва для обслуговування адміністративного будинку Святошинського РУ ГУМВС України в м. Києві

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Святошинському районному управлінню Головного управління МВС України в м. Києві (ідентифікаційний код 08672957) щодо відведення земельної ділянки на просп. Перемоги, 109 у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Святошинському районному управлінню Головного управління МВС України в м. Києві на просп. Перемоги, 109 у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,80 га в постійне користування для обслуговування адміністративного будинку Святошинського РУ ГУМВС України в м. Києві згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Святошинському районному управлінню Головного управління МВС України в м. Києві у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос