Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Государственной пенитенциарной службе Украины на ул. Мельникова, 81 в Шевченковском районе г. Киева для строительства административно-гостиничного комплекса с жилыми помещениями

Киевский городской совет
План, Решение от 27.10.2011 № 500/6736

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 500/6736

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державній пенітенціарній службі України на вул. Мельникова, 81 у Шевченківському районі м. Києва для будівництва адміністративно-готельного комплексу з житловими приміщеннями

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Державній пенітенціарній службі України (ідентифікаційний код 37534799) щодо відведення земельної ділянки на вул. Мельникова, 81 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державній пенітенціарній службі України на вул. Мельникова, 81 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,21 га в постійне користування для будівництва адміністративно-готельного комплексу з житловими приміщеннями згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Державній пенітенціарній службі України у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос