Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка физическому лицу - предпринимателю Заровному Петру Петровичу на ул. Николая Закревского, 32 в Деснянском районе г. Киева для создания озелененной территории общего пользования (без права застройки и ограждения участка)

Киевский городской совет
План, Решение от 27.10.2011 № 499/6735

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 499/6735

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Заровному Петру Петровичу на вул. Миколи Закревського, 32 у Деснянському районі м. Києва для створення озелененої території загального користування (без права забудови та огородження ділянки)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою фізичній особі - підприємцю Заровному Петру Петровичу (ідентифікаційний код 2722010631) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Миколи Закревського, 32 у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Заровному Петру Петровичу на вул. Миколи Закревського, 32 у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,31 га в оренду на 10 років для створення озелененої території загального користування згідно з планом-схемою (додаток до рішення) без права забудови та огородження ділянки.

2. Фізичній особі - підприємцю Заровному Петру Петровичу у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос