Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка публичному акционерному обществу "КИЇВЕНЕРГО" на бульв. Академика Вернадского, 38 в Святошинском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания распределительного пункта (РП-192)

Киевский городской совет
План, Решение от 27.10.2011 № 455/6691

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 455/6691

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" на бульв. Академіка Вернадського, 38 у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування розподільчого пункту (РП-192)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" (ідентифікаційний код 00131305) щодо відведення земельної ділянки на бульв. Академіка Вернадського, 38 у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" на бульв. Академіка Вернадського, 38 у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,02 га в оренду на 10 років для експлуатації та обслуговування розподільчого пункту (РП-192) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос