Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении Институту ботаники им. Н. Г. Холодного Национальной академии наук Украины земельного участка для эксплуатации и обслуживания административно-хозяйственных зданий на ул. Терещенковской, 2 - 4 в Шевченковском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 27.10.2011 № 558/6794

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 558/6794

Про надання Інституту ботаніки ім. М. Г. Холодного Національної академії наук України земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель на вул. Терещенківській, 2 - 4 у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до статей 92, 123 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Інституту ботаніки ім. М. Г. Холодного Національної академії наук України для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель на вул. Терещенківській, 2 - 4 у Шевченківському районі м. Києва.

2. Надати Інституту ботаніки ім. М. Г. Холодного Національної академії наук України, за умови виконання пункту 3 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 0,44 га для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель на вул. Терещенківській, 2 - 4 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Інституту ботаніки ім. М. Г. Холодного Національної академії наук України:

Опрос