Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "HMS Разборн" на ул. Тургеневской, 21 в Шевченковском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания комплекса нежилых зданий (административно-офисных)

Киевский городской совет
План, Решение от 06.10.2011 № 235/6451

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 235/6451

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "HMS Разборн" на вул. Тургенєвській, 21 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування комплексу нежитлових будівель (адміністративно-офісних)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "HMS Разборн" (ідентифікаційний код 23395082) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Тургенєвській, 21 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "HMS Разборн" щодо відведення земельної ділянки на вул. Тургенєвській, 21 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,08 га в короткострокову оренду на 1 рік для експлуатації та обслуговування комплексу нежитлових будівель (адміністративно-офісних) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "HMS Разборн" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос