Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "HMS Разборн" на ул. Тургеневской, 21 в Шевченковском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания комплекса нежилых зданий (административно-офисных)

Киевский городской совет
План, Решение от 06.10.2011 № 235/6451

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 235/6451

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "HMS Разборн" на вул. Тургенєвській, 21 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування комплексу нежитлових будівель (адміністративно-офісних)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "HMS Разборн" (ідентифікаційний код 23395082) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Тургенєвській, 21 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "HMS Разборн" щодо відведення земельної ділянки на вул. Тургенєвській, 21 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,08 га в короткострокову оренду на 1 рік для експлуатації та обслуговування комплексу нежитлових будівель (адміністративно-офісних) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "HMS Разборн" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос