Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Государственному предприятию "Київпассервіс" на просп. Победы, 142 в Святошинском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания здания автостанции и территории для предоставления автотранспортных услуг

Киевский городской совет
План, Решение от 06.10.2011 № 234/6450

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 234/6450

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному підприємству "Київпассервіс" на просп. Перемоги, 142 у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автотранспортних послуг

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Державному підприємству "Київпассервіс" (ідентифікаційний код 33348385) щодо відведення земельної ділянки на просп. Перемоги, 142 у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному підприємству "Київпассервіс" на просп. Перемоги, 142 у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 1,070 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автотранспортних послуг згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Державному підприємству "Київпассервіс" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос