Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка гражданину Литвинчуку Александру Владимировичу на ул. Межигорской, 24 (лит. "Б") в Подольском районе г. Киева для обслуживания и эксплуатации нежилого дома под офис

Киевский городской совет
План, Решение от 06.10.2011 № 233/6449

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 233/6449

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Литвинчуку Олександру Володимировичу на вул. Межигірській, 24 (літ. "Б") у Подільському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації нежитлового будинку під офіс

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою громадянину Литвинчуку Олександру Володимировичу (ідентифікаційний код 2382612771) щодо відведення земельної ділянки на вул. Межигірській, 24 (літ. "Б") у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Литвинчуку Олександру Володимировичу на вул. Межигірській, 24 (літ. "Б") у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,036 га в оренду на 5 років для обслуговування та експлуатації нежитлового будинку під офіс згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Громадянину Литвинчуку Олександру Володимировичу у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос