Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "Київміськвторресурси" на ул. Степана Сагайдака, 112 в Днепровском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания зданий и сооружений производственной базы

Киевский городской совет
План, Решение от 06.10.2011 № 229/6445

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 229/6445

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Київміськвторресурси" на вул. Степана Сагайдака, 112 у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничої бази

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Київміськвторресурси" (ідентифікаційний код 21481268) щодо відведення земельної ділянки на вул. Степана Сагайдака, 112 у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Київміськвторресурси" на вул. Степана Сагайдака, 112 у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 1,50 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничої бази згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Київміськвторресурси" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос