Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "Нікомар" на ул. Владимирской, 5 (лит. "Б") в Шевченковском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания дома (административно-офисного)

Киевский городской совет
План, Решение от 06.10.2011 № 227/6443

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 227/6443

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Нікомар" на вул. Володимирській, 5 (літ. "Б") у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будинку (адміністративно-офісного)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Нікомар" (ідентифікаційний код 36184789) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Володимирській, 5 (літ. "Б") у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Нікомар" щодо відведення земельної ділянки на вул. Володимирській, 5 (літ. "Б") у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,05 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування будинку (адміністративно-офісного) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

Опрос