Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "ОЛФА" на ул. Магнитогорской, 1 в Деснянском районе г. Киева для реконструкции нежилищного помещения с надстройкой и пристройкой под торгово-офисный комплекс со складскими помещениями

Киевский городской совет
План, Решение от 06.10.2011 № 222/6438

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 222/6438

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ОЛФА" на вул. Магнітогорській, 1 у Деснянському районі м. Києва для реконструкції нежитлового приміщення з надбудовою та прибудовою під торгово-офісний комплекс зі складськими приміщеннями

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "ОЛФА" (ідентифікаційний код 30472459) щодо відведення земельної ділянки на вул. Магнітогорській, 1 у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ОЛФА" на вул. Магнітогорській, 1 у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,132 га в оренду на 5 років для реконструкції нежитлового приміщення з надбудовою та прибудовою під торгово-офісний комплекс зі складськими приміщеннями згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "ОЛФА" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос