Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка жилищно-строительному кооперативу "Оперний" на ул. Ивана Франко, 30 в Шевченковском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания жилого дома

Киевский городской совет
План, Решение от 06.10.2011 № 221/6437

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 221/6437

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки житлово-будівельному кооперативу "Оперний" на вул. Івана Франка, 30 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування житлового будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою житлово-будівельному кооперативу "Оперний" (ідентифікаційний код 23376788) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Івана Франка, 30 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою житлово-будівельному кооперативу "Оперний" щодо відведення земельної ділянки на вул. Івана Франка, 30 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,12 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування житлового будинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Житлово-будівельному кооперативу "Оперний" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос