Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка коммунальному предприятию по вопросам строительства жилых домов "Житлоінвестбуд-УКБ" между ул. Минина и ул. Николая Лебедєва в Днепровском районе г. Киева для строительства жилых домов

Киевский городской совет
План, Решение от 06.10.2011 № 220/6436

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 220/6436

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" між вул. Мініна та вул. Миколи Лебедєва у Дніпровському районі м. Києва для будівництва житлових будинків

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" (ідентифікаційний код 31958324) щодо відведення земельної ділянки між вул. Мініна та вул. Миколи Лебедєва у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" між вул. Мініна та вул. Миколи Лебедєва у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 1,19 га в постійне користування для будівництва житлових будинків згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос