Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка жилищно-строительному кооперативу "Дружба" на ул. Саратовской, 55 в Шевченковском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания жилого дома

Киевский городской совет
План, Решение от 06.10.2011 № 219/6435

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 219/6435

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки житлово-будівельному кооперативу "Дружба" на вул. Саратовській, 55 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування житлового будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою житлово-будівельному кооперативу "Дружба" (ідентифікаційний код 23494697) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Саратовській, 55 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою житлово-будівельному кооперативу "Дружба" щодо відведення земельної ділянки на вул. Саратовській, 55 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,44 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування житлового будинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Житлово-будівельному кооперативу "Дружба" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос