Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Киевскому коммунальному объединению зеленого строительства и эксплуатации зеленых насаждений города "Київзеленбуд" на ул. Вырлицкой в районе БСА (II очередь) в Дарницком районе г. Киева для строительства производственного участка утилизации листьев и других растительных отходов "Лівобережна"

Киевский городской совет
План, Решение от 06.10.2011 № 216/6432

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 216/6432

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" на вул. Вирлицькій в районі БСА (II черга) у Дарницькому районі м. Києва для будівництва виробничої дільниці утилізації листя та інших рослинних відходів "Лівобережна"

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" (ідентифікаційний код 03362123) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Вирлицькій в районі БСА (II черга) у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" на вул. Вирлицькій в районі БСА (II черга) у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 6,388 га в постійне користування для будівництва виробничої дільниці утилізації листя та інших рослинних відходів "Лівобережна" згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

Опрос