Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "Винзавод" на ул. Константиновской, 68-а в Подольском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания офисно-складского имущественного комплекса

Киевский городской совет
План, Решение от 06.10.2011 № 214/6430

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 214/6430

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Винзавод" на вул. Костянтинівській, 68-а у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування офісно-складського майнового комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Винзавод" (ідентифікаційний код 35133780) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Костянтинівській, 68-а у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Винзавод" на вул. Костянтинівській, 68-а у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,686 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування офісно-складського майнового комплексу з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Винзавод" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту, землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос