Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "Винзавод" на ул. Константиновской, 68-а в Подольском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания офисно-складского имущественного комплекса

Киевский городской совет
План, Решение от 06.10.2011 № 214/6430

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 214/6430

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Винзавод" на вул. Костянтинівській, 68-а у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування офісно-складського майнового комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Винзавод" (ідентифікаційний код 35133780) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Костянтинівській, 68-а у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Винзавод" на вул. Костянтинівській, 68-а у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,686 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування офісно-складського майнового комплексу з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Винзавод" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту, землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос