Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Шуляку Олегу Викторовичу и Кажадану Сергею Владиленовичу на ул. Радистов, 73-а в Деснянском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания офисно-складских помещений

Киевский городской совет
План, Решение от 06.10.2011 № 212/6428

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 212/6428

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шуляку Олегу Вікторовичу та Кажадану Сергію Владиленовичу на вул. Радистів, 73-а у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування офісно-складських приміщень

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Шуляку Олегу Вікторовичу та Каждану Сергію Владиленовичу (ідентифікаційні коди 2610920012, 2252021374) щодо відведення земельної ділянки на вул. Радистів, 73-а у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шуляку Олегу Вікторовичу та Каждану Сергію Владиленовичу на вул. Радистів, 73-а у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,318 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування офісно-складських приміщень згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Шуляку Олегу Вікторовичу та Каждану Сергію Владиленовичу у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос