Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рассмотрении протеста заместителя прокурора г. Киева на решение Киевского городского совета от 17.02.2011 N 15/5402 "О согласовании обществу с ограниченной ответственностью коммерческо-промышленной фирме "Корн ЛТД" пользования участком недр, содержащим полезные ископаемые общегосударственного значения (подземные воды), при помощи 2 артезианских скважин, расположенных на территории предприятия по адресу: Столичное шоссе, 104-а Голосеевского района г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 06.10.2011 № 185/6401

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 185/6401

Про розгляд протесту заступника прокурора м. Києва на рішення Київської міської ради від 17.02.2011 N 15/5402 "Про погодження товариству з обмеженою відповідальністю комерційно-промисловій фірмі "Корн ЛТД" користування ділянкою надр, що містить корисні копалини загальнодержавного значення (підземні води), за допомогою 2 артезіанських свердловин, розташованих на території підприємства за адресою: Столичне шосе, 104-а Голосіївського району м. Києва

Рішенням Київської міської ради від 17.02.2011 N 15/5402 товариству з обмеженою відповідальністю комерційно-промисловій фірмі "Корн ЛТД" погоджено користування ділянкою надр, що містить корисні копалини загальнодержавного значення (підземні води), за допомогою 2 артезіанських свердловин, розташованих на території підприємства за адресою: Столичне шосе, 104-а Голосіївського району м. Києва.

Київська міська рада, розглянувши вимоги, викладені в протесті заступника прокурора м. Києва від 18.04.2011 N 07/4-237-вих-11, вважає неможливим їх задоволення з наступних підстав.

При прийнятті вищевказаного рішення Київська міська рада, як орган місцевого самоврядування, діяла в межах частини другої статті 19 Конституції України, тобто в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Статтею 9 Кодексу України про надра (далі - Кодекс) передбачено, що до відання Київської міської ради належить погодження клопотань про надання надр у користування з метою геологічного вивчення, розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення, а також для цілей, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, здійснення контролю за використанням та охороною надр.

Статтею 14 Кодексу передбачено, що надра надаються у користування для геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення, видобування корисних копалин.

Опрос