Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "РЕ-ІНВЕСТ" на пересечении ул. Лукьяновской и ул. Глубочицкой в Шевченковском районе г. Киева для обслуживания и эксплуатации административного здания, гаражей и строительства объектов транспортной инфраструктуры (автостоянка)

Киевский городской совет
План, Решение от 22.09.2011 № 81/6297

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 81/6297

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "РЕ-ІНВЕСТ" на перетині вул. Лук'янівської та вул. Глибочицької в Шевченківському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації адміністративного будинку, гаражів та будівництва об'єктів транспортної інфраструктури (автостоянка)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "РЕ-ІНВЕСТ" (ідентифікаційний код 34532631) щодо відведення земельної ділянки на перетині вул. Лук'янівської та вул. Глибочицької в Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "РЕ-ІНВЕСТ" на перетині вул. Лук'янівської та вул. Глибочицької в Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,60 га в оренду на 5 років для обслуговування та експлуатації адміністративного будинку, гаражів та будівництва об'єктів транспортної інфраструктури (автостоянка) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "РЕ-ІНВЕСТ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос