Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "РЕ-ІНВЕСТ" на пересечении ул. Лукьяновской и ул. Глубочицкой в Шевченковском районе г. Киева для обслуживания и эксплуатации административного здания, гаражей и строительства объектов транспортной инфраструктуры (автостоянка)

Киевский городской совет
План, Решение от 22.09.2011 № 81/6297

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 81/6297

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "РЕ-ІНВЕСТ" на перетині вул. Лук'янівської та вул. Глибочицької в Шевченківському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації адміністративного будинку, гаражів та будівництва об'єктів транспортної інфраструктури (автостоянка)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "РЕ-ІНВЕСТ" (ідентифікаційний код 34532631) щодо відведення земельної ділянки на перетині вул. Лук'янівської та вул. Глибочицької в Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "РЕ-ІНВЕСТ" на перетині вул. Лук'янівської та вул. Глибочицької в Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,60 га в оренду на 5 років для обслуговування та експлуатації адміністративного будинку, гаражів та будівництва об'єктів транспортної інфраструктури (автостоянка) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

Опрос