Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельных участков общественной организации "Футбольний клуб "Оболонь" на ул. Северной, 26 в Оболонском районе г. Киева для создания озелененных территорий общего пользования с обустройством эвакуационных выходов для безопасности граждан (зрителей)

Киевский городской совет
План, Решение от 22.09.2011 № 91/6307

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 91/6307

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадській організації "Футбольний клуб "Оболонь" на вул. Північній, 26 в Оболонському районі м. Києва для створення озеленених територій загального користування з влаштуванням евакуаційних виходів для безпеки громадян (глядачів)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою громадській організації "Футбольний клуб "Оболонь" (ідентифікаційний код 24075818) щодо відведення земельних ділянок на вул. Північній, 26 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадській організації "Футбольний клуб "Оболонь" на вул. Північній, 26 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною загальною площею 0,06 га в оренду на 10 років для створення озеленених територій загального користування з влаштуванням евакуаційних виходів для безпеки громадян (глядачів) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

Опрос