Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "Науково-виробниче підприємство "Синтез" на ул. Бориспольской, 9 в Дарницком районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания конструкторского предприятия (корпус N 65)

Киевский городской совет
План, Решение от 22.09.2011 № 93/6309

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 93/6309

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Синтез" на вул. Бориспільській, 9 в Дарницькому районі м. Києва для експлуатації та обслуговування конструкторського підприємства (корпус N 65)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Синтез" на вул. Бориспільській, 9 в Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Синтез" на вул. Бориспільській, 9 в Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,246 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування конструкторського підприємства (корпус N 65) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Синтез" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос