Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка открытому акционерному обществу "Акціонерна компанія "Київводоканал" на ул. Лейпцигской, 1-а в Печерском районе г. Киева для эксплуатации административного здания и строительства вспомогательных сооружений

Киевский городской совет
План, Решение от 22.09.2011 № 94/6310

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 94/6310

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" на вул. Лейпцизькій, 1-а у Печерському районі м. Києва для експлуатації адміністративної будівлі і будівництва допоміжних споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" (ідентифікаційний код 03327664) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Лейпцизькій, 1-а у Печерському районі м. Києва та додані документи, враховуючи лист Головного управління містобудування та архітектури від 24.05.2011 N 5584/0/03/27-11, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" на вул. Лейпцизькій, 1-а у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,5463 га в короткострокову оренду на 3 роки для експлуатації адміністративної будівлі і будівництва допоміжних споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос