Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельных участков коммунальному предприятию "Київський метрополітен" в Голосеевском районе г. Киева для строительства объектов участка Куреневско-Красноармейской линии метрополитена от ст. "Васильковская" до ст. "Теремки"

Киевский городской совет
План, Решение от 22.09.2011 № 97/6313

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 97/6313

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству "Київський метрополітен" у Голосіївському районі м. Києва для будівництва об'єктів дільниці Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену від ст. "Васильківська" до ст. "Теремки"

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою комунальному підприємству "Київський метрополітен" (ідентифікаційний код 03328913) щодо відведення в постійне користування земельних ділянок у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству "Київський метрополітен" у Голосіївському районі м. Києва орієнтованими площами 0,800 га, 0,079 га, 2,773 га, 0,142 га, 0,231 га, 0,246 га, 0,345 га, 0,127 га, 2,269 га, 3,265 га в постійне користування для будівництва об'єктів дільниці Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену від ст. "Васильківська" до ст. "Теремки" згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному підприємству "Київський метрополітен" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Опрос