Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка коммунальному предприятию "Київтранспарксервіс" на ул. Полесской (ст. метро "Красный хутор") в Дарницком районе г. Киева для парковки автотранспорта, строительства многоэтажных, подземно-наземных паркингов с объектами транспортной инфраструктуры и обслуживания населения

Киевский городской совет
План, Решение от 22.09.2011 № 98/6314

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 98/6314

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на вул. Поліській (ст. метро "Червоний хутір") у Дарницькому районі м. Києва для паркування автотранспорту, будівництва багатоповерхових, підземно-наземних паркінгів з об'єктами транспортної інфраструктури та обслуговування населення

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" (ідентифікаційний код 35210739) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Поліській (ст. метро "Червоний хутір") у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на вул. Поліській (ст. метро "Червоний хутір") у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,288 га в постійне користування для паркування автотранспорту, будівництва багатоповерхових, підземно-наземних паркінгів з об'єктами транспортної інфраструктури та обслуговування населення згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос