Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка коммунальному предприятию "Київтранспарксервіс" на ул. Полесской (ст. метро "Красный хутор") в Дарницком районе г. Киева для парковки автотранспорта, строительства многоэтажных, подземно-наземных паркингов с объектами транспортной инфраструктуры и обслуживания населения

Киевский городской совет
План, Решение от 22.09.2011 № 98/6314

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 98/6314

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на вул. Поліській (ст. метро "Червоний хутір") у Дарницькому районі м. Києва для паркування автотранспорту, будівництва багатоповерхових, підземно-наземних паркінгів з об'єктами транспортної інфраструктури та обслуговування населення

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" (ідентифікаційний код 35210739) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Поліській (ст. метро "Червоний хутір") у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на вул. Поліській (ст. метро "Червоний хутір") у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,288 га в постійне користування для паркування автотранспорту, будівництва багатоповерхових, підземно-наземних паркінгів з об'єктами транспортної інфраструктури та обслуговування населення згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос