Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешений на продление срока действия договоров аренды, на заключение договоров субаренды, внесении изменений в решения Киевского городского совета по вопросам аренды и внесении изменений в договоры аренды

Киевский городской совет
Перечень, Решение от 22.09.2011 № 66/6282

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 66/6282

Про надання дозволів на продовження терміну дії договорів оренди, на укладання договорів суборенди, внесення змін до рішень Київської міської ради з питань оренди та внесення змін до договорів оренди

Відповідно до статті 759 Цивільного кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 5, 17 Закону України "Про оренду державного та комунального майна", рішення Київської міської ради від 28.09.2006 N 34/91 "Про затвердження Порядку передачі майна територіальної громади міста Києва в оренду, Методики розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади міста Києва, Типового договору про оренду майна територіальної громади міста Києва" Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозволи на продовження терміну дії договорів оренди підприємствам (установам), за якими на праві господарського відання (оперативного управління) закріплено майно територіальної громади міста Києва згідно з додатками 1, 2, 3 до цього рішення.

2. Підприємствам (установам), за якими на праві господарського відання (оперативного управління) закріплено майно територіальної громади міста Києва, яким надано дозволи згідно з пунктом 1 цього рішення, продовжити терміни дії договорів оренди в установленому порядку.

3. Надати дозволи на укладання договорів суборенди нежилих приміщень територіальної громади міста Києва згідно з додатком 4 до цього рішення.

4. Внести зміни до рішень Київської міської ради з питань оренди комунальної власності територіальної громади міста Києва згідно з додатком 5 до цього рішення.

Опрос