Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении разрешения на установление льготной арендной ставки на время проведения ремонта нежилых помещений в доме N 10-а на ул. Пимоненко Николая

Киевский городской совет
Перечень, Решение от 22.09.2011 № 58/6274

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 58/6274

Про надання дозволу на встановлення пільгової орендної ставки на час проведення ремонту нежилих приміщень у будинку N 10-а на вул. Пимоненка Миколи

Відповідно до параграфа 1 глави 58 Цивільного кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про оренду державного та комунального майна", рішення Київради від 28.09.2006 N 34/91 "Про затвердження Порядку передачі майна територіальної громади міста Києва в оренду, Методики розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади міста Києва, Типового договору про оренду майна територіальної громади міста Києва", враховуючи протокол засідання постійної комісії Київради з питань власності від 31.05.2011 N 84, Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству "Київська міська стоматологічна поліклініка" на встановлення пільгової орендної ставки на час проведення ремонту згідно з додатком.

2. Комунальному підприємству "Київська міська стоматологічна поліклініка" вчинити необхідні дії на виконання пункту 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності.

Опрос