Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на заключение договоров аренды недвижимого имущества коммунальной формы собственности территориальной общины города Киева с победителями конкурсов на право аренды

Киевский городской совет
Перечень, Решение от 22.09.2011 № 57/6273

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 57/6273

Про надання дозволів на укладання договорів оренди нерухомого майна комунальної форми власності територіальної громади міста Києва з переможцями конкурсів на право оренди

Відповідно до статті 759 Цивільного кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 5, статті 7 та частини сьомої статті 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна", рішення Київради від 28.09.2006 N 34/91 "Про затвердження Порядку передачі майна територіальної громади міста Києва в оренду, Методики розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади міста Києва, Типового договору про оренду майна територіальної громади міста Києва", враховуючи протокол засідання постійної комісії Київради з питань власності від 22.03.2011 N 76, Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозволи підприємствам та установам, за якими на праві господарського відання або оперативного управління закріплено майно територіальної громади міста Києва, на укладання договорів оренди з фізичними та юридичними особами - переможцями конкурсів згідно з додатком.

2. Доручити підприємствам та установам, за якими на праві господарського відання або оперативного управління закріплено майно територіальної громади міста Києва, яким надано дозволи згідно з пунктом 1 цього рішення, протягом двох місяців укласти договори оренди в установленому порядку.

3. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) офіційно оприлюднити у газеті Київської міської ради "Хрещатик" оголошення про переможців конкурсів на право оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Києва, з якими згідно з пунктом 1 цього рішення надано дозволи на укладання договорів оренди.

Опрос