Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева ведомственного жилого дома ЧАО "Поліграфкнига" корпоративного предприятия ГАК "Укрвидавполіграфія"

Киевский городской совет
Решение от 22.09.2011 № 54/6270

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 54/6270

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового будинку ПрАТ "Поліграфкнига" корпоративного підприємства ДАК "Укрвидавполіграфія"

Відповідно до статей 7, 11 Закону України "Про столицю України -місто-герой Київ" (із змінами та доповненнями) та Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", на виконання рішення Київської міської ради від 09.09.2010 N 7/4819 "Про питання організації управління районами в місті Києві" та звернення приватного акціонерного товариства "Поліграфкнига" корпоративного підприємства ДАК "Укрвидавполіграфія" від 02.03.2011 N 154 Київська міська рада вирішила:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчий житловий будинок та передати до сфери управління Подільської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з додатком до цього рішення.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснити в установленому порядку передачу майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення.

Опрос