Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче согласия на безоплатное принятие в коммунальную собственность территориальной общины города Киева инженерных сетей

Киевский городской совет
Перечень, Решение от 22.09.2011 № 51/6267

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 51/6267

Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва інженерних мереж

Відповідно до статей 327, 331 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, пункту 31 частини першої статті 26, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на підставі акта технічного приймання дощової каналізації від 6 липня 2010 року, враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "Будспецсервіс" (лист від 28.03.2011 N 98), Київська міська рада вирішила:

1. Надати згоду на безоплатне прийняття від товариства з обмеженою відповідальністю "Будспецсервіс" до комунальної власності територіальної громади м. Києва інженерних мереж згідно з додатком.

2. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них" Печерського району м. Києва інженерні мережі, зазначеного у пункті 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності.

Опрос