Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "Прибутковий дім" на ул. Фрометовской, 18-а в Голосеевском районе г. Киева для обслуживания жилого дома

Киевский городской совет
План, Решение от 14.07.2011 № 658/6045

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 658/6045

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Прибутковий дім" на вул. Фрометівській, 18-а в Голосіївському районі м. Києва для обслуговування житлового будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Прибутковий дім" (ідентифікаційний код 36375610) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Фрометівській, 18-а в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Прибутковий дім" на вул. Фрометівській, 18-а в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,374 га в короткострокову оренду на 1 рік для обслуговування житлового будинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Прибутковий дім" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос