Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "Прибутковий дім" на ул. Фрометовской, 18-а в Голосеевском районе г. Киева для обслуживания жилого дома

Киевский городской совет
План, Решение от 14.07.2011 № 658/6045

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 658/6045

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Прибутковий дім" на вул. Фрометівській, 18-а в Голосіївському районі м. Києва для обслуговування житлового будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Прибутковий дім" (ідентифікаційний код 36375610) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Фрометівській, 18-а в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Прибутковий дім" на вул. Фрометівській, 18-а в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,374 га в короткострокову оренду на 1 рік для обслуговування житлового будинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Прибутковий дім" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос