Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка казенному предприятию научно-техническому комплексу "Імпульс" на ул. Горловской, 209 в Дарницком районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания производственного комплекса предприятия

Киевский городской совет
План, Решение от 14.07.2011 № 629/6016

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 629/6016

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки казенному підприємству науково-технічному комплексу "Імпульс" на вул. Горлівській, 209 у Дарницькому районі м. Києва для експлуатації та обслуговування виробничого комплексу підприємства

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою казенному підприємству науково-технічному комплексу "Імпульс" (ідентифікаційний код 14307765) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Горлівській, 209 у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки казенному підприємству науково-технічному комплексу "Імпульс" на вул. Горлівській, 209 в Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 1,527 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування виробничого комплексу підприємства згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Казенному підприємству науково-технічному комплексу "Імпульс" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос