Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Министерству обороны Украины на бульв. Леси Украинки, 25 в Печерском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания административно-хозяйственных зданий и сооружений военного городка N 62

Киевский городской совет
План, Решение от 14.07.2011 № 620/6007

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 620/6007

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міністерству оборони України на бульв. Лесі Українки, 25 у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд військового містечка N 62

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Міністерству оборони України (ідентифікаційний код 00034022) щодо відведення земельної ділянки на бульв. Лесі Українки, 25 у Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міністерству оборони України на бульв. Лесі Українки, 25 у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 7,746 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд військового містечка N 62 згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Міністерству оборони України у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос