Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Союзу журналистов Украины на ул. Крещатик, 27-а в Печерском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания здания

Киевский городской совет
План, Решение от 14.07.2011 № 619/6006

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 619/6006

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Спілці журналістів України на вул. Хрещатик, 27-а в Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Спілці журналістів України (ідентифікаційний код 00027140) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Хрещатик, 27-а в Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Спілці журналістів України на вул. Хрещатик, 27-а в Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,071 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування будівлі згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Спілці журналістів України у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос