Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка религиозному обществу "Віфанія" в Деснянском районе г. Киева Евангельских христиан-баптистов на ул. Кутузова, 2 в Деснянском районе г. Киева для обслуживания и эксплуатации молитвенного дома

Киевский городской совет
План, Решение от 14.07.2011 № 606/5993

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 606/5993

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді "Віфанія" у Деснянському районі м. Києва Євангельських християн-баптистів на вул. Кутузова, 2 у Деснянському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації молитовного дому

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою релігійній громаді "Віфанія" у Деснянському районі м Києві Євангельських християн-баптистів (ідентифікаційний код 33297886) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Кутузова 2 у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Законі України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді "Віфанія" у Деснянському районі м. Києва Євангельських християн-баптистів на вул. Кутузова, 2 у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,287 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації молитовного дому згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Релігійній громаді "Віфанія" у Деснянському районі м. Києва Євангельських християн-баптистів у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос