Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка жилищно-строительному кооперативу "Суднобудівник-18" на ул. Оноре де Бальзака, 54 в Деснянском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания жилого дома и придомовой территории

Киевский городской совет
План, Решение от 14.07.2011 № 594/5981

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 594/5981

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки житлово-будівельному кооперативу "Суднобудівник-18" на вул. Оноре де Бальзака, 54 у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування житлового будинку та прибудинкової території

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою житлово-будівельному кооперативу "Суднобудівник-18" (ідентифікаційний код 22933956) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Оноре де Бальзака, 54 у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки житлово-будівельному кооперативу "Суднобудівник-18" на вул. Оноре де Бальзака, 54 у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,946 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування житлового будинку та прибудинкової території згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Житлово-будівельному кооперативу "Суднобудівник-18" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос