Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка открытому акционерному обществу "Укртелеком" на ул. Маршала Малиновского, 23-а в Оболонском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания существующей опорно-усилительной станции N 15

Киевский городской совет
План, Решение от 14.07.2011 № 570/5957

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 570/5957

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Укртелеком" на вул. Маршала Малиновського, 23-а в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування існуючої опорно-підсилювальної станції N 15

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою відкритому акціонерному товариству "Укртелеком" (ідентифікаційний код 21560766) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Маршала Малиновського, 23-а в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Укртелеком" на вул. Маршала Малиновського, 23-а в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,018 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування існуючої опорно-підсилювальної станції N 15 згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Відкритому акціонерному товариству "Укртелеком" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос