Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "Амістар" на ул. Стрыйской, 6 в Святошинском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания нежилого здания (офис)

Киевский городской совет
План, Решение от 14.07.2011 № 567/5954

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 567/5954

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Амістар" на вул. Стрийській, 6 у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі (офіс)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Амістар" (ідентифікаційний код 36852063) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Стрийській, 6 у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Амістар" на вул. Стрийській, 6 у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,215 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі (офіс) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Амістар" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос