Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка акционерной энергоснабжающей компании "Киівенерго" в переул. Электриков, 17 (литеры "Н", "О") в Подольском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания склада оборудования и арматуры СТ-2

Киевский городской совет
План, Решение от 14.07.2011 № 561/5948

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 561/5948

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" у пров. Електриків, 17 (літери "Н", "О") у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування складу обладнання та арматури СТ-2

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" (ідентифікаційний код 00131305) щодо відведення в оренду земельної ділянки у пров. Електриків, 17 (літери "Н", "О") у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" у пров. Електриків, 17 (літери "Н", "О") у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,254 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування складу обладнання та арматури СТ-2 згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос