Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка акционерной энергоснабжающей компании "Київенерго" на просп. Правды, 80-б (литера "Б") в Подольском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания распределительной подстанции (РП-145)

Киевский городской совет
План, Решение от 14.07.2011 № 559/5946

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

 від 14 липня 2011 року N 559/5946

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" на просп. Правди, 80-б (літера "Б")у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування розподільчої підстанції (РП-145)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" (ідентифікаційний код 00131305) щодо відведення в оренду земельної ділянки на просп. Правди, 80-б (літера "Б") у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" на просп. Правди, 80-б (літера "Б") у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,025 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування розподільчої підстанції (РП-145) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос